Polepy prednej časti schodiska je ideálnym spôsobom, ako využiť priestor, ktorý je denne na očiach žiakov a študentov. Po mnohých a mnohých realizáciách máme k dispozícii širokú škálu tematických nálepiek. Radi sa však prispôsobíme vašim špecifickým želaniam a požiadavkám, takže nie je problém navrhnúť vám nálepku na mieru - obsahovo aj spracovaním. Vďaka kvalitnému a nápaditému grafickému spracovaniu schody presne zapadnú do celkovej atmosféry vašej školy.

Polepy na schody vyrábame vždy na mieru. Je pre nás dôležité vedieť:

• presné rozmery schodov
  • povrch schodov (z akého materiálu sú vyrobené, či je povrch hladký a rovný, nerovný, drsný atď.)
  • farebné rozloženie
  • celkový počet schodov

Schody získajú na atraktivite a zároveň sa zvýši ich viditeľnosť = bezpečnosť.

Polepy schodov sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu s matnou povrchovou lamináciou. V závislosti od povrchu schodov vyberieme vhodný materiál. V prípade hladkých pevných schodov je to vysoko priľnavá kvalitná fólia a v prípade drsných alebo drobivých povrchov je fólia podložená 1 mm plastom.

PÁČI SA VÁM TO? RADI VÁM ICH VYROBÍME - STAČÍ, AK SI DÁTE DOKOPY NASLEDUJÚCE TRI BODY:

Žiadna položka