Dvere 


Vysokokvalitná laminovaná fólia, vhodná na zakrytie dverí jednotlivých tried, kancelárií riaditeľov a pod. Grafika podľa vašich požiadaviek. Pre odborné učebne je možné doplniť štátom požadované bezpečnostné značky (napr. horľaviny, značka prvej pomoci, požiarny poplach atď.).

Okná


Voliteľná fólia - buď priehľadná "vitrážová" fólia viditeľná z oboch strán rovnako, alebo len jednostranná fólia s grafikou na vizuálne oddelenie triedy od chodby, napr. Je možné vyrobiť celú fóliu, ktorá pokryje celú plochu okna, alebo čiastočnú fóliu, nastrihanú do tvaru, opäť v oboch variantoch.

Materiál

Fólie na dvere sú vyrobené z vysokokvalitnej fólie s matnou povrchovou lamináciou. Fólia je farebne stála a odolná voči UV žiareniu. Jediné, čo od vás budeme potrebovať, je mať dvere čisté, hladké a bez kovania. Potom je práca jednoduchá.

Zaujíma vás cena? Radi vám ju oznámime, ale najprv potrebujeme poznať presné rozmery dverí.

Vzorník farieb

Vyberte si ľubovoľnú farebnú kombináciu, ktorá bude ladiť s vaším interiérom. Ak si nie ste istí farbou, pošleme vám vytlačený vzorník na jednoduché porovnanie farieb. Farby na vašom monitore sa nemusia vždy presne zhodovať.

Vždy robíme polepy okien a dverí na mieru, preto nás prosím kontaktujte pre presnú cenu a špecifikáciu. Môžete sa inšpirovať galériou už hotových okien a okenných výplní, ktorú nájdete nižšie. Zavolajte na +420732222626, napíšte na info@farebnaskola.sk