ALPHA INNER Plus

Kód produktu

Skladem
ks

Vysoko účinný reflexný dekoratívny ochranný náter na použitie na vnútorných stenách školských a verejných budov. Odolný voči nečistotám, odoláva plesniam. Bakteriostatický. viac

Výhody reflexných izolačných náterov
Šetrí spotrebu energie

Povlak zvyšuje tepelný komfort. Tým sa výrazne znižuje spotreba energie na vykurovanie a chladenie.

Odráža teplo

Povlak je založený na technológii reflexnej izolácie. Odráža teplo alebo chlad.

Chráni zdravie

Povlak je netoxický a nie je zdraviu škodlivý. Zabraňuje tvorbe plesní a nečistôt.

Je nehorľavý

Zloženie neobsahuje horľavé látky a zabraňuje šíreniu požiaru.

Znižuje hlukové zaťaženie

Vytvorením dokonalej povrchovej membrány náter eliminuje úroveň hluku, ktorý prechádza cez stenu.

Je šetrný k životnému prostrediu

Je to vodou riediteľný náter vyrobený s dôrazom na zníženie vplyvu na životné prostredie. Znižuje spotrebu energie budovy a má pozitívny vplyv na znečistenie v mestských oblastiach.

Znižuje tepelné straty

Reflexné izolačné vlastnosti zabraňujú úniku tepla cez povrch.

Zabraňuje rastu plesní

Na stene sa nevytvára povrchová kondenzácia, preto nevzniká vlhkosť a steny neplesnivejú.

Povrch je bakteriostatický

Na povrchu povlaku sa nerodia baktérie.

Zabraňuje kondenzácii

Chráni podklad pred povrchovou kondenzáciou. V dôsledku toho sa na povrchu nezráža voda.

Jednoduchá aplikácia

Je vysoko priľnavý ku všetkým povrchom a vďaka svojmu jedinečnému zloženiu sa ľahko nanáša.

Odoláva UV žiareniu

Technológia v nátere dokáže úspešne odrážať slnečné žiarenie. Povlak vytvára na povrchu tenkú membránu, ktorá chráni povrchy pred UV eróziou.

Je stálofarebný

Farebný odtieň náteru sa nemení.

Predlžuje životnosť povrchu

Technológia náteru dokonale chráni povrch, vďaka čomu má mnohonásobne dlhšiu životnosť ako iné nátery.