Celomagnetické označiteľné panely z ľahkého plastu a feritovej fólie v rôznych grafických prevedeniach. Nevtieravý spôsob výučby alebo zdôraznenia preberanej látky s možnosťou spolupráce so žiakmi a študentmi formou vlastných projektov. Možno použiť ako prezentačnú plochu. Sú skvelým doplnkom nielen odborných a kmeňových učební, ale aj vstupných priestorov škôl alebo chodieb. Veľkou výhodou je možnosť nastavenia veľkosti a farby jednotlivých výrobkov.
Ponúkame aj magnetické vrecká a neodymové magnety, ktoré zvyšujú variabilitu našich panelov a výborne sa hodia aj na tradičné magnetické nástenky v škole.

Hľadáte moderný a praktický spôsob, ako zlepšiť organizáciu v triede a vytvoriť interaktívne a kreatívne prostredie pre vašich žiakov alebo deti? Potom vám prinášame naše nové a inovatívne riešenie - magnetickú popisovaciu tabuľu!

Vďaka magnetickému povrchu na ňu môžete ľahko pripevniť rôzne názorné pomôcky, obrázky alebo dokonca písmená, aby vaši žiaci mohli rýchlo a jednoducho pracovať s rôznymi materiálmi. Vďaka magnetickému poľu je tiež možné rýchlo a jednoducho pridávať a odoberať materiály počas vyučovania, čím sa uľahčí priebeh hodiny a zároveň sa vytvoria nové možnosti interaktívneho učenia.

Ponúkame vám aj popisovateľný povrch, na ktorý si môžete písať poznámky, kresliť obrázky alebo riešiť matematické príklady. Vďaka tejto funkcii môžete rýchlo a jednoducho upravovať a aktualizovať svoje hodiny podľa potrieb svojich žiakov alebo detí. Povrch s možnosťou popisovania je tiež šetrný k životnému prostrediu a znižuje potrebu papiera a ceruziek.

Údržba našej magnetickej popisovacej tabule je rýchla a jednoduchá. Stačí použiť suchú handričku a jednoducho zotrieť povrch magnetickej a popisovateľnej plochy a môžete začať znova. Naše tabule sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a dlhodobé používanie.

Naše magnetické popisovacie tabule sú ideálnym riešením pre základné a materské školy, ktoré hľadajú moderný a efektívny spôsob výučby a organizácie prostredia. Táto tabuľa umožňuje kreativitu a interaktivitu a zároveň znižuje potrebu papiera a ceruziek.